O nás

Náš autoklub má  dlouhou tradici. V podstatě můžeme konstatovat, že je následníkem  po Praze druhého autoklubu v České republice, který byl v Liberci založen v roce 1905. V roce 1990 jsme se zúčastnili obnovení činnosti Autoklubu republiky československé. na ustavující schůzi v Lucerně. V současné době jsme následně členy Autoklubu České republiky. Více je uvedeno v sekci Historie.
Hospodaříme s majetkem autokempu v Liberci-Pavlovicích a tábořiště v Chrastné. Hlavním  našim  zaměřením je klubová činnost a propagace motorismu. Členové jsou rozděleni do značkových klubů. Škoda, Trabant, Wartburg, minikáry a nejaktivnější je Karavanklub. Karavanklub má vlastní tábořiště v Chrastné u Osečné. Jeho společenská činnost je příkladná, čas od května do září tráví členové aktivním způsobem v přírodě.
Naše členská základna má přes 80 členů. V roce 1989 jsme  měli 2000 členů. Členové postupně odpadali. Nepotřebovali již čárku, že jsou členy Svazarmu. Činnost řídí hlavní výbor pod vedením předsedy.